Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Zaproszenie Warsztaty Literackie „WERS”

Zaproszenie Warsztaty Literackie „WERS” Zapraszamy uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych, którzy piszą własne teksty i pragną doskonalić swój warsztat literacki, chcą zaprezentować swoją twórczość w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, pragną nauczyć się wyrażania swoich myśli i przeżyć w różnych formach literackich (poezja, proza, piosenka) na warsztaty literackie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają fachową pomoc w zakresie pisania tekstów, będą mogli również zaprezentować swoją twórczość w turniejach literackich.
Warsztaty Literackie „WERS” działają w ramach projektu „Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli”  realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej „Crescendo” w Stalowej Woli.
Zajęcia warsztatowe odbędą się 16 września 2017 r. o godz. 10:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (budynek Biblioteki Międzyuczelnianej).

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech