Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Pojedynek książek

Pojedynek książekNaszych Czytelników oraz Młodszych Czytelników zapraszamy do ciekawej zabawy – pojedynek książek.  Zasady walki są proste. Przez tydzień od 9 do 15 maja spośród zaproponowanych tytułów wybieramy tę książkę, którą przeczytaliśmy i podoba się nam bardziej. Żeby zagłosować wystarczy wrzucić do pojemnika karteczkę z kolorem odpowiadającym danej publikacji.

Młodzi Czytelnicy korzystający z Multiteki w obiekcie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 10,  mogą głosować wśród trzech „kategorii wiekowych”. W poziomie I do pojedynku wystawiliśmy książki „Marysia w ogrodzie” oraz „Basia i telefon”, w poziomie II „tajemnica gazety” i „Nela na kole podbiegunowym”, w poziomie II pojedynkują się „Tajemnica śpiących sędziów” oraz „Baśniobór I”. Zachęcamy serdecznie wszystkich do zabawy, wśród głosujących rozlosujemy gadżety i przybory szkolne. Wystarczy na karteczce z kolorem swojego faworyta wpisać imię i nazwisko lub numer karty bibliotecznej.

Podobne zasady głosowania obowiązują w Wypożyczalni dla dorosłych Czytelników. Tam do pojedynku stanęły książki: Jane Austen „Duma i uprzedzenie” i Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”, a głosujący mogą wygrać książkę i biblioteczne gadżety.

Zapraszamy do biblioteki i do głosowania!

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech