OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

WERS – kolejne spotkanie

WERS – kolejne spotkanieW sobotę, 19 maja o godzinie 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, młodzi twórcy literatury spotkać się mogą na Warsztatach Literackich „Wers” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które działa w ramach zadania „Wzbogacanie oferty kulturalnej mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowywanego ze środków gminy Stalowa Wola. Realizuje je Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oddział w Tarnobrzegu – a bezpośrednio stalowowolskie koło SBP.