DKK dla dzieci i warsztaty WERS – kolejne spotkania

DKK dla dzieci i warsztaty WERS – kolejne spotkaniaW sobotę, 16 czerwca kwietnia o godzinie 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli rozpocznie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Dla Dzieci. Zapraszamy naszych stałych dyskutantów, jak i nowych klubowiczów – miłośników książek.

Również w sobotę 16 czerwca, tyle że o godzinie 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, młodzi twórcy literatury spotkać się mogą na Warsztatach Literackich „Wers” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, stałych bywalców, jak i tych młodych ludzi z klas 4-7 szkół podstawowych, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu literatury.

Spotkania WERS-u realizowane są obecnie w ramach zadania „Wzbogacanie oferty kulturalnej mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowywanego ze środków gminy Stalowa Wola. Realizuje je Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oddział w Tarnobrzegu – a bezpośrednio stalowowolskie koło SBP.

Maj 2019