Inscenizowana historia pisma i komunikacji z Michałem Zawadką

Inscenizowana historia pisma i komunikacji z Michałem ZawadkąPierwszy dzień Lata w Bibliotece w siedzibie głównej MBP, przy ul. Popiełuszki 10, rozpoczynamy spotkaniem z Michałem Zawadką, który będzie gościł u nas po raz trzeci. Dzieci zgłoszone na zajęcia wakacyjne, wezmą udział w warsztatach „Inscenizowana historia pisma i komunikacji”, 10 lipca o godz. 11:00.

Prowadzący - Michał Zawadka, to mówca inspiracyjno-motywacyjny, trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa, profesjonalny konferansjer, autor 6 książek z zakresu rozwoju osobistego, społecznego i komunikacji dla dzieci i młodzieży. Warsztaty zorganizowano w ramach projektu „Kuźnia bibliolubnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy nad projektem objął Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Inscenizowana historia pisma i komunikacji z Michałem Zawadką

Czerwiec 2019