Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Zapraszamy na Olimpiadę Pamięci

Zapraszamy na Olimpiadę PamięciW sobotę, 29 września o godzinie 10.00 w startuje Olimpiada Pamięci organizowana przez Akademię Twórczego Rozwoju „Bystrzak” oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli.

Olimpiada to wydarzenie skierowane do dzieci w wieku 7 – 14 lat, które są na tyle odważne, aby sprawdzić możliwości swojego umysłu. Szybkie zapamiętywanie dużej ilości materiału to bardzo przydatna umiejętność w życiu codziennym. Lista zakupów, numery telefonów, wiedza szkolna to wszystko można łatwo zapamiętać znając kilka technik pamięciowych, których można się nauczyć na bystrzakowych kursach.

Każdy, kto chce spróbować swoich sił i przy okazji poznać kilka pamięciowych sztuczek, niech czuje się zaproszony do udziału w tym wydarzeniu. W olimpiadzie pamięci mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Kategorie wiekowe, na które dzielimy dzieci to: a) 7-8 lat, b) 9-10 lat, c) 11-12 lat, d) 13-14 lat. Dla uczestników z poszczególnej grupy wiekowej, którzy zajmą I, II i III miejsce przewidziano upominki.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech