„Cisza szepce nocą”……to debiutancki tomik poezji Krystyny Krzywosz. Na prezentację wierszy z tej publikacji zaprasza  Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza oraz Stowarzyszenie Literackie „Witryna”. Spotkanie z autorką odbędzie się 22 listopada o godzinie 18.00 w siedzibie MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.

Azja – powtórka w postaci lapbooka„Książka na kolanach” czyli lapbook, jest atrakcyjną formą powtórki wiadomości przed kartkówką w szkole. Uczniowie kl. VIII z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli wykorzystywali w bibliotece szereg materiałów plastycznych m. in. kolorowe kartki, papiery samoprzylepne, spinacze, kolorowe sznurki, druciki kreatywne, różnorodne szablony, na niestandardowych zajęciach dotyczących jednego z kontynentów, mianowicie Azji.

Luty 2019