Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godzinami o książkach – Czytamy!

Godzinami o książkach – Czytamy!W środę, 12 grudnia o godzinie 17.00 w Filii Nr 2, przy ulicy Siedlanowskiego 3, odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. W grudniowy wieczór będziemy rozmawiać o książkach, które wpisały się na listę lektur DKK w 2018 roku, wybierzemy najbardziej ciekawą, najbardziej zaskakującą.

Porozmawiamy też o książkach, które czytaliśmy i które nas urzekły oraz o tych, które przeczytać  warto! No i oczywiście zapiszemy do pudełka marzeń kolejne ulubione cytaty.