OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Targi pracy już w piątek

Targi pracy już w piątek12 kwietnia Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli po raz szósty organizuje Targi Pracy. Już dziś pracodawcy i instytucje mogą zgłaszać swoją chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Stalowowolskie Targi Pracy tradycyjnie już odbędą się w Bibliotece Międzyuczelnianej.

Zgłoszenia można dokonać w terminie do 15.03.2019 r. przesyłając wypełniony Kwestionariusz zgłoszeniowy na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli, ul. Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, faksem 15 643 37 87 lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uczestnictwo w Targach jest bezpłatne.

Ostateczna lista wystawców opublikowana zostanie na stronie internetowej PUP.

Targi pracy już w piątek