Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

„Kobieta w Watykanie” – spotkanie z autorką

„Kobieta w Watykanie” – spotkanie z autorkąLucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Wolińską-Riedi autorką książki „Kobieta w Watykanie”, korespondentką i mieszkanką Watykanu. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 19 października, godzinę 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza, przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w Stalowej Woli, na sali konferencyjnej.

Magdalena Wolińska-Riedi jest dziennikarką i korespondentką TVP z Włoch, przez 16 lat mieszkała w Watykanie. Swoja historię za Spiżową Bramą opisała w książce „Kobieta w Watykanie”.

„Kobieta w Watykanie” – spotkanie z autorką