Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Fila nr 1, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Promocja książki o Piłsudskim

Promocja książki o PiłsudskimPrezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj zapraszają na promocję książki marka Mariana Drozdowskiego Józef Piłsudski (1867-1935) myśl i działalność polityczna. Publikacja zawiera tekst Eugeniusza Kwiatkowskiego „Zarys biografii Józefa Piłsudskiego”.

Promocja odbędzie się w środę, 15 listopada o godzinie 18.00 w MBP im. Melchiora Wańkowicza przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (II piętro).

Promocja książki o Piłsudskim