Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorskiStowarzyszenie Nasze Miasto oraz Stowarzyszenie Literackie „Witryna” organizują Konkurs Recytatorski „Galicja dla Niepodległej”. W konkursie mogą brać uczniowie z klas V-VII, przygotowują jeden wiersz do recytacji o tematyce patriotycznej. Uczestników zgłaszają wychowawcy klas, tydzień przed terminem konkursu – czyli do 20 kwietnia do koordynatorów projektu. Należy podać imię, nazwisko, wiek, klasę i szkołę.

Sam konkurs odbędzie się 27 kwietnia od godziny 10.00 w Spółdzielczym Domu Kultury. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia ufundowane przez SL „Witryna, Starostwo powiatowe i Urząd Miasta.

Koordynatorzy konkursu: Łukasz Banasik – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 661973506), Beata Sudoł – Kochan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 697544567)