Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 9:00 - 16:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 9:00 - 16:00; sobota: nieczynne

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorskiStowarzyszenie Nasze Miasto oraz Stowarzyszenie Literackie „Witryna” organizują Konkurs Recytatorski „Galicja dla Niepodległej”. W konkursie mogą brać uczniowie z klas V-VII, przygotowują jeden wiersz do recytacji o tematyce patriotycznej. Uczestników zgłaszają wychowawcy klas, tydzień przed terminem konkursu – czyli do 20 kwietnia do koordynatorów projektu. Należy podać imię, nazwisko, wiek, klasę i szkołę.

Sam konkurs odbędzie się 27 kwietnia od godziny 10.00 w Spółdzielczym Domu Kultury. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia ufundowane przez SL „Witryna, Starostwo powiatowe i Urząd Miasta.

Koordynatorzy konkursu: Łukasz Banasik – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 661973506), Beata Sudoł – Kochan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 697544567)

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech