Turniej Szachowy

Turniej Szachowy 21 kwietnia o godzinie 10.00 w bibliotece zostanie rozegrany III Turniej Szachowy o Puchar Prezes Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli. Organizatorem jest Katolicki Klub Sportowy „Victoria” w Stalowej Woli. Uprawnieni do gry: turniej otwarty w 2 grupach wiekowych: A – ur. w 2002 i starsi oraz ; B – ur. 2003 i młodsi. System rozgrywek: szwajcarski na dystansie 7 rund; tempo gry: 15 minut dla każdego zawodnika.

Klasyfikacja wyników: W 3 grupach wiekowych: A: ur. 2002 i starsi, B: 2003 – 2008, C: 2009 i młodsi.

System oceny (punktacja): – za wygraną partię zawodnik otrzymuje 1 pkt, za remis 0,5 pkt, za przegraną – 0 pkt.

Zgłoszenia:  e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 19.04.2018 roku oraz na stronie internetowej : http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_2518/

Opłaty dla uczestników: Seniorzy: 10 zł, Juniorzy: 0 zł