Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Ogólnopolski Konkurs na tekst lub filmik promujący współczesną książkę dla młodzieży pt. „Link do literatury”Organizatorem konkursu „Link do literatury” jest grupa Młodzieżowej Dywersji Literackiej, działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku. Konkurs odbywa się w ramach projektu “Link do literatury - młodzieżowa dywersja literacka”, dofinansowanego z Programu Partnerstwo dla Książki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku 13 - 19 lat.

Regulamin [pdf]